A2 treneris - ATIS HEINOLS

Man tā ir sirds lieta un vēlos sniegt jauniešiem to, ko man saņemt iespējams nebija. Orientēšanās treneris ar ievirzi velo jomā. Protams, līdz profesionālam trenerim vēl ir ceļš ejams, bet galvenais, ka pats šo ceļu bruģēju!

2018.gadā absolvējis Latvijas sporta akadēmijas bakalaura programmu - orientēšanās vecākais treneris/pedagogs.

Jau kopš bērnības vecāki Ati iesaistīja sportā. Kā jau visiem bērniem, kuri uzsāk sporta gaitas, bērnībā bija vairāki hobiji. Viens no tiem Atim bija riteņbraukšana, jo jau 9.gadu vecumā Atis veica savu pirmo SEB maratonu Cēsis – Valmiera. Laikam ejot, Atis nopietni sāka trenēties Valmieras sporta skolā orientēšanās nodaļā, kur treneres I.Valdmanes pavadībā, bija iespēja iekļūt Latvijas jauniešu un arī Junioru izlasēs, taču patika pret riteņbraukšanu neizzuda un paralēli Atis hobija līmenī aizvadīja treniņus pie A.Pizika Valmieras velo vienībā, jeb kādreiz dēvētajā Ripo. Atim sasniedzot 15.gadu vecumu radās iespēja pamēģināt velo orientēšanos, kas pilnība mainīja mērķus un prioritātes, kas vainagojās panākumiem 17.gadu vecumā izcīnot 3.vietu Eiropas velo orientēšanās čempionātā.

Tagad Atis ir vienīgais orientēšanās treneris Latvijā, kurš Siguldā īsteno velo orientieristu izglītošanu un treniņu procesu.

.