Uz sākumu

Jaunas aktīvās atpūtas iespējas Siguldā

31.03.2011.

Biedrības A2 viens no galvenajiem mērķiem ir veselīga dzīves veida popularizēšana. Jau 2010. gadā biedrība noslēdza nomas līgumu ar pilsētas domi par Laurenču skolas apkārtnes attīstīšanu, par aktīvās atpūtas centru. Līgums paredz arī distanču trases izveidi, kas nākotnē būtu asfaltēta un izmantojama skrituļošanai un riteņbraukšanai.

2010. gada nogalē tika uzsākta slēpošanas trases stigas sagatavošana. Plānots, ka biedrība sakārtos un izremontēs stadiona malā esošo izdemolēto ēku, kas nākotnē kalpos kā mācību-treniņu bāzes vieta jaunajiem orientieristiem un slēpotājiem, kas darbojas biedrības pulciņos.

Šogad, gada sākumā, Lauku atbalsta dienests (LAD) ir apstiprinājis biedrības sagatavoto projektu par jaunu sporta aktivitāšu radīšanu Laurenčos. Projekts paredz izveidot 3 jaunus poligonus – velo, o-taku un kāju orientēšanās sporta veidiem. Projekta ietvaros katram sporta veidam tiks sagatavotas 3 jaunas kartes (kopā 16 kv.km apjomā) un dabā izvietoti stacionārie kontrolpunkti. Biedrības rīcībā būs mūsdienīga eletroniskā atzīmēšanās EMIT sistēma, kuru varēs izmantot bērnu un jauniešu orientēšanās sporta treniņprocesā. Pie Laurenču skolas tiks izvietots arī stends ar sagatavotajām kartēm. Poligona kartes būs pieejamas Siguldas informācijas centrā un visās Siguldas viesnīcās. Jebkuram būs iespēja paņemt karti un doties aktīvā atpūtā Siguldas gravās.

Projekta kopīgās investīcijas Laurenču apkārtnē sastāda 9980Ls no kuriem 90% sedz LAD un 10 % biedrība. Projekta realizēšanas termiņš līdz ši gada 30. jūnijam. Vairāk par biedrības aktivitātēm www.ba2.lv

Uz lapas augšu

Atbalstītāji

www.fonons.lv
© Biedrība "A2". Rekvizīti